שיטת ההשקעות הייחודית של הורייזן. בוא להכיר את השיטה המהפכנית המורכבת מענפי הטכנולוגיה הנחשקים והמבוקשים ביותר בכלכלה החדשה: פינטק, רובוטיקס, בינה מלאכותית, G5, רכבים אוטונומיים, מחשוב קוואנטום ועוד.. מבוסס על מודל ייחודי לנו.

הורייזן הנחשבת למהפכנית וחלוצה בתחום מציגה את שיטת ה- future tec.

מודל הנבנה על פי – Quant investing: מחקרים אשר מבוססים סטטיסטית לאורך עשרות שנים, בהם בדקנו אמפירית על פי ניתוחי BIG DATA , אילו פרמטרים משפיעים על סיכויי ההצלחה בשוק המניות ואילו פרמטרים אינם משפיעים , ובאופן זה בנינו אלגוריתם חכם המורכב מקוקטייל נוסחאות ומשתנים שונים.

המודל מתמקד במגזרי העתיד, כמו: אנרגיה ירוקה, ענן, שבבים, סייבר, רכבים אוטונומיים, משחקי וידאו, Food-tech , Financial technology וכל תחום שהטכנולוגיה מעודדת אותו ומטרתו של המודל לסנן ולמצוא את מניות הצמיחה הטובות ביותר בשוק.

תכונות המודל והיתרונות שלו:

  • משלב ניתוח פונדמנטלי יחד עם ניתוח טכני עמוק.
  • מסנן מבין כל מניות השוק, ובוחר את חברות הצמיחה האיכותיות ביותר עם פוטנציאל הרווח הגבוה ביותר.
  • כיום, כפי שידוע יש אמצעים שיודעים לחזות מראש רעידת אדמה העומדת להגיע, גם אנחנו, פיתחנו אלגוריתם שמשלב פרמטרים שונים, שעשויים להעיד על שינוי דרסטי בשוק המניות, כך שברמת השוק, המודל יודע לחזות שוק דובי ולהימנע ממנו.
  • ברמת המניות, מאתר חברות שאינן מצליחות לצמוח, ונמנע מהן.
  • כבר יותר מ 20 שנה המודל מוכיח את עצמו ומכה את השוק.
  • המודל עובד בצורה אוטומטית, על פי נתונים ונוסחאות שהוכיחו את עצמם בצורה יוצאת מן הכלל, דבר שמקל על קבלת החלטות אימפולסיביות על פי רגש.
  • יודע לתזמן את הכניסה האופטימלית בכל מנייה.
  • מייעל רווחים ו"רוכב" על מגמות ארוכות טווח.

היום, אנחנו בתחילתה של מהפכה דיגיטלית, מהפכה שמשפיעה עלינו בכל המובנים, וכמובן, עשויה לשנות את פני הכלכלה (דבר שכבר החל).

חברות, שהטכנולוגיה החדשה (מחשבים, רובוטים, בינה מלאכותית, האינטרנט וכו') תזיק לעבודתה, הן חברות העבר שצפויות להיעלם מהעולם.

בעוד שקיימות חברות, אשר טכנולוגיה זו דווקא תורמת להן וממנפת אותן קדימה, אלו חברות העתיד שאותן נחפש ובהן נרצה להשקיע.

בשנת 2020, משבר הקורונה פגע בכלכלת העולם בצורה קשה מאוד, אולם ישנו גם צד חיובי למשבר זה -האצת סקטור הטכנולוגיה בלית ברירה.

בעוד אתם קוראים שורות אלו, מתהווה לה תרבות עסקית חדשה בה מגוון טכנולוגיות שהיו ניסיוניות או שכלל לא היו קיימות, הפכו באופן מידי למציאות החדשה של כולנו. נוצרה הזדמנות לאימוץ של טכנולוגיות חדשות והתייעלות של מקומות עבודה, עד כדי תלות שמחייבת כל ארגון כתנאי לקיומו, לשלב דיגיטל כחלק מהותי ובלתי נפרד מתהליכי העבודה ביום יום. ארגונים שלא עשו זאת – נשארו מאחור.

דוגמאות להבדל בין השקעות ערך להשקעות צמיחה:

דוגמא נוספת: