אודותינו

בית ההשקעות הורייזן הוא בוטיק השקעות המתמחה בניהול תיקי השקעות שקוף ונקי.

בית באמצעות שיטה יחודית לה הנקראת: שיטת פיוצ'ר טק

עם מודלים ייחודיים על פי שיטת קוונט אינווסטיק, שמשמעותה לדעת מחקרית מה עובד ולא עובד בשוק ההון ע"י פרמטרים שיכולים לזהות מגמות צמיחה באמצעות המניות הטובות ביותר, התמחות במניות טכנולוגיה ועוד… שיטה זו מאפשרת לנו להיות חלוצים בכל התחום של השקעות העתיד החדש. הורייזן בית השקעות בע”מ הינה משווק השקעות על פי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות, ניהול תיקי השקעות, תכנון מס חכם, IRA , ללקוחות פרטיים, לחברות ולעסקים, תוך מתן מענה למגוון רחב של מטרות וצרכים פיננסיים שונים. בית ההשקעות אינו קשור לכל חברה הנסחרת בבורסה, וכן אינו עוסק בחיתום

.עם הקמת בית ההשקעות, צורף לחברה מנהל התיקים הבכיר פיני בן אהרון אשר שימש בעבר כמנהל בכיר במערכת הבנקאית (כנציג בנק לאומי בורסה)..

בהורייזן, בוחר הלקוח את יחס המניות בתיק ההשקעות (במידה וברצונו לרכוש מניות). וכן בוחר הלקוח (תוך ייעוץ והכוונת מנהל התיקים) את פרופיל האג"ח שיאפיין את תיק ההשקעות: מהו אחוז האג"ח הממשלתי בתיק? מהו אחוז האג"ח הקונצרני בתיק? ופרמטרים נוספים כמו חלוקה מנייתית לפי מודלים יחודיים לנו..

  • ✓ בשיטת התיק אצלנו, זוכה כל לקוח לתיק אישי המותאם באמת לצרכיו. בניגוד לשיטה הנפוצה בה בוחר הלקוח "מסלול" השקעות מובנה.

ככספי הלקוח מופקדים בחשבון ניירות ערך על שם הלקוח בסניף הבנק עמו הוא רגיל לעבוד. להורייזן ייפוי כוח לביצוע פעולות קנייה ומכירה בלבד, כשהלקוח הוא זה שמגדיר את מדיניות ההשקעות.

הלקוח מקבל מבית ההשקעות אחת לרבעון דוח תשואה המדווח על התשואה בתיק וכן על הפעולות שבוצעו בניירות הערך. בנוסף, יכול הלקוח בכל עת להתעדכן בתיק ההשקעות באמצעות אתר האינטרנט של הבנק בו מופקד כספו.

גילוי נאות

נספח ז' להסכם ניהול תיק השקעות.

הורייזן בית השקעות בע”מ הינה משווק השקעות על פי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, התשנ”ה – 1995, עוסקת בניהול תיקים ובשיווק השקעות (ולא ייעוץ) לחברה זיקה לקרנות הנאמנות המנוהלות על ידי מנהל ההשקעות החיצוני הורייזן שוקי הון בע”מ תחת מנהל הקרן מיטב תכלית קרנות נאמנות בע"מ*. על כן, לחברה זיקה לקרנות הנאמנות המנוהלות על ידי מנהל הקרן. בנוסף לחברה יש זיקה לקרן הגידור LP ADVANCE VALUE FUND, LP ולאופאל סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ.

* מנהל הקרן הינו קסם.

הורייזן בית השקעות

נשמח לעזור, לייעץ ולפתור את הבעיה | מלאו את הפרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם במהירות

אנחנו בהורייזן בית השקעות נתאים לך מתכנן פיננסי ונעזור לך בתכנון פיננסי לכל מטרה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות