אודותינו

בית ההשקעות הורייזן הוא בוטיק השקעות המתמחה בניהול תיקי השקעות שקוף ונקי.

בית באמצעות שיטה יחודית לה הנקראת: שיטת פיוצ'ר טק

עם מודלים ייחודיים על פי שיטת קוונט אינווסטינג, שמשמעותה לדעת מחקרית מה עובד ולא עובד בשוק ההון ע"י פרמטרים שיכולים לזהות מגמות צמיחה באמצעות המניות הטובות ביותר, התמחות במניות טכנולוגיה ועוד… שיטה זו מאפשרת לנו להיות חלוצים בכל התחום של השקעות העתיד החדש. הורייזן בית השקעות בע”מ הינה משווק השקעות על פי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות, ניהול תיקי השקעות, תכנון מס חכם, IRA , ללקוחות פרטיים, לחברות ולעסקים, תוך מתן מענה למגוון רחב של מטרות וצרכים פיננסיים שונים. בית ההשקעות אינו קשור לכל חברה הנסחרת בבורסה, וכן אינו עוסק בחיתום

.עם הקמת בית ההשקעות, צורף לחברה מנהל התיקים הבכיר פיני בן אהרון אשר שימש בעבר כמנהל בכיר במערכת הבנקאית (כנציג בנק לאומי בורסה)..

בהורייזן, בוחר הלקוח את יחס המניות בתיק ההשקעות (במידה וברצונו לרכוש מניות). וכן בוחר הלקוח (תוך ייעוץ והכוונת מנהל התיקים) את פרופיל האג"ח שיאפיין את תיק ההשקעות: מהו אחוז האג"ח הממשלתי בתיק? מהו אחוז האג"ח הקונצרני בתיק? ופרמטרים נוספים כמו חלוקה מנייתית לפי מודלים יחודיים לנו..

✓ בשיטת התיק אצלנו, זוכה כל לקוח לתיק אישי המותאם באמת לצרכיו. בניגוד לשיטה הנפוצה בה בוחר הלקוח "מסלול" השקעות מובנה.

ככספי הלקוח מופקדים בחשבון ניירות ערך על שם הלקוח בסניף הבנק עמו הוא רגיל לעבוד. להורייזן ייפוי כוח לביצוע פעולות קנייה ומכירה בלבד, כשהלקוח הוא זה שמגדיר את מדיניות ההשקעות.

הלקוח מקבל מבית ההשקעות אחת לרבעון דוח תשואה המדווח על התשואה בתיק וכן על הפעולות שבוצעו בניירות הערך. בנוסף, יכול הלקוח בכל עת להתעדכן בתיק ההשקעות באמצעות אתר האינטרנט של הבנק בו מופקד כספו.

גילוי נאות

הורייזן בית השקעות בע”מ הינה משווק השקעות על פי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, התשנ”ה – 1995, עוסקת בניהול תיקים ובשיווק השקעות (ולא ייעוץ) לחברה זיקה לקרנות הנאמנות המנוהלות על ידי מנהל ההשקעות החיצוני הורייזן שוקי הון בע”מ תחת מנהל הקרן איילון קרנות נאמנות בע"מ. 

על כן, לחברה זיקה לקרנות הנאמנות המנוהלות על ידי מנהל הקרן, המפורטים בסעיפים 1-3 ובסעיפים (10-12) וכן לגופים המפורטים בסעיפים 4-9:

 1. הורייזן(2B) 20/80 (מספר קרן 5118955) – דמי הניהול בקרן הנאמנות נכון למועד מכתב זה – 0.9% מהשווי הנקי השנתי הממוצע על נכסי הקרן
 2. הורייזן ׁׁׁׁׁׁׁׁׁׁׁׁׁׂׂׂׂׂׂׂׂׂ(2B) 30/70 (מספר קרן 5118948)  – דמי הניהול בקרן הנאמנות נכון למועד מכתב זה – 0.9% מהשווי הנקי השנתי הממוצע של נכסי הקרן
 3. הורייזן (4Dׂ) פיוצ'ר טק גלובלי (מספר קרן 5131974) – דמי הניהול בקרן הנאמנות נכון למועד מכתב זה – 1.6% מהשווי הנקי השנתי הממוצע של נכסי הקרן
 4. אופאל סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ ח.פ 515761195
 5. LP ADVANCE VALUE FUND LP
 6.  LP ADVANCE VALUE FUND II
 7. NL Advance Value, LP
 8. Advance Value Fund III, LP
 9. מדיפרס בריאות – שותפות מוגבלת
 10. הורייזן (5E) לונג/שורט – קרן גידור בנאמנות (מספר קרן 1196187) – דמי הניהול בקרן הגידור בנאמנות הם 1.5% מהשווי הנקי השנתי הממוצע של נכסי הקרן , דמי הצלחה – 20%)
 11. הורייזן (0D)(!) אג"ח דולר בינלאומי (מספר קרן 5137252) – דמי הניהול בקרן הנאמנות הם 0.98% מהשווי הנקי השנתי הממוצע של נכסי הקרן 
 12. הורייזן (0D) אג"ח חו"ל מדורג – נקובת דולר (מספר קרן 5137245) – דמי הניהול בקרן הנאמנות הם 0.89% מהשווי הנקי השנתי הממוצע של נכסי הקרן 

פרופיל החשיפה בשם הקרן "הורייזן (2B) 20/80" : עד 30% חשיפה למניות מהשווי הנקי של נכסי הקרן בערך המוחלט  בקרן זו, החשיפה למניות מוגבלת עד 20% B-עד 30% חשיפה למט"ח מהשווי הנקי של נכסי הקרן בערך מוחלט.

פרופיל  החשיפה בשם הקרן "הורייזן (2B) 30/70" : עד 30% חשיפה למניות מהשווי הנקי של נכסי הקרן בערך מוחלט B עד 30% חשיפה למט"ח מהשווי הנקי של נכסי הקרן בערך מוחלט.

פרופיל החשיפה בשם הקרן "הורייזן (4D) פיוצ'ר טק גלובלי" : עד 120% חשיפה למניות ולמטח מהשווי הנקי של הקרן בערך מוחלט.

 

פרופיל החשיפה בקרן " הורייזן (5E) לונג/שורט קרן גידור בנאמנות" – עד 200% חשיפה למניות מהשווי הנקי של נכסי הקרן , עד 200% חשיפה למט"ח מהשווי הנקי של נכסי הקרן "בערך מוחלט".

פרופיל החשיפה בקרן " הורייזן (0D)(!) אג"ח דולר בינלאומי " : ללא חשיפה למניות , עד 120% חשיפה למט"ח מהשווי הנקי של נכסי הקרן "בערך מוחלט".

להסבר אודות סימן הקריאה (!) בשם הקרן ראה באתר מנהל הקרן >>

פרופיל החשיפה בקרן " הורייזן (OD) אג"ח חו"ל מדורג נקובת דולר " : ללא חשיפה למניות , עד 120% חשיפה למט"ח מהשווי הנקי של נכסי הקרן "בערך מוחלט".

 

***אין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ השקעות בידי יועץ השקעות בעל רישיון עפ"י דין, המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין באמור לעיל כדי להוות הצעה לרכישת יחידות בקרנות. רכישת היחידות בקרנות היא רק בהסתמך על תשקיפי הקרנות בתוקף מועד הרכישה והדיווחים המיידים. אין בתשואת הקרן ו/או במיקום הקרן בעבר כדי להבטיח תשואה ו/או מיקום דומה בעתיד.***

הורייזן בית השקעות

נשמח לעמוד לרשותכם | מלאו את הפרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם במהירות

אנחנו בהורייזן בית השקעות נתאים לך מתכנן פיננסי ונעזור לך בתכנון פיננסי לכל מטרה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות