אודות הורייזן בית השקעות

אודותינו

בית ההשקעות הורייזן הוא בוטיק השקעות המתמחה בניהול תיקי השקעות שקוף ונקי.

בית ההשקעות מנהל תיקי השקעות ו IRA ללקוחות פרטיים,לחברות ולעסקים,תוך מתן מענה למגוון רחב של מטרות וצרכים פיננסיים שונים.

לצורך פיזור הסיכון, אנו משקיעים בשורה של נכסים פיננסיים בארץ ובחו"ל.

  • ✓ רובם של גופי ההשקעות בארץ הנם בעלי זיקה או קשר לניירות ערך מסויימים (גוף ההשקעות רשאי לרכוש ניירות ערך עבור עמלה מגופי חיתום).
  • ✓ ייחודו של הורייזן בכך שאנו מתחייבים לעבוד אל מול הלקוח בשקיפות ובצורה נקייה. בית ההשקעות אינו קשור לכל חברה הנסחרת בבורסה, וכן אינו עוסק בחיתום.

עם הקמת בית ההשקעות, צורף לחברה מנהל התיקים הבכיר פיני בן אהרון אשר שימש בעבר כמנהל בכיר במערכת הבנקאית (כנציג בנק לאומי בורסה). יחד עם מנכ"ל החברה ייסד את "שיטת בניית תיק ההשקעות המדורג".

בהורייזן, בוחר הלקוח את יחס המניות בתיק ההשקעות (במידה וברצונו לרכוש מניות). וכן בוחר הלקוח (תוך ייעוץ והכוונת מנהל התיקים) את פרופיל האג"ח שיאפיין את תיק ההשקעות: מהו אחוז האג"ח הממשלתי בתיק? מהו אחוז האג"ח הקונצרני בתיק? ופרמטרים נוספים.

✓ בשיטת התיק המדורג, זוכה כל לקוח לתיק אישי המותאם באמת לצרכיו. בניגוד לשיטה הנפוצה בה בוחר הלקוח "מסלול" השקעות מובנה.

ככספי הלקוח מופקדים בחשבון ניירות ערך על שם הלקוח בסניף הבנק עמו הוא רגיל לעבוד. להורייזן ייפוי כוח לביצוע פעולות קנייה ומכירה בלבד, כשהלקוח הוא זה שמגדיר את מדיניות ההשקעות.

הלקוח מקבל מבית ההשקעות אחת לרבעון דוח תשואה המדווח על התשואה בתיק וכן על הפעולות שבוצעו בניירות הערך. בנוסף, יכול הלקוח בכל עת להתעדכן בתיק ההשקעות באמצעות אתר האינטרנט של הבנק בו מופקד כספו.

גילוי נאות

נספח ז' להסכם ניהול תיק השקעות.

הורייזן בית השקעות בע”מ הינה משווק השקעות על פי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, התשנ”ה – 1995, עוסקת בניהול תיקים ובשיווק השקעות (ולא ייעוץ) לחברה זיקה לקרנות הנאמנות המנוהלות על ידי מנהל ההשקעות החיצוני הורייזן שוקי הון בע”מ תחת מנהל הקרן מיטב תכלית קרנות נאמנות בע"מ*. על כן, לחברה זיקה לקרנות הנאמנות המנוהלות על ידי מנהל הקרן. בנוסף לחברה יש זיקה לקרן הגידור LP ADVANCE VALUE FUND, LP ולאופאל סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ.

* מנהל הקרן הינו קסם.

אז למה דווקא לבחור בהורייזן בית השקעות?

ניהול תיקי השקעות
בניית ניירות חיוב
תכנון פיננסי מלא
חברת בוטיק
ניהול נכסים קטנים

צוות המשרד שלנו

איתי ליפקוביץ

מנכ’’ל ובעלים של החברה

לאיתי ניסיון עשיר באנליזה בארץ ובחו"ל ובין היתר עבד במחלקה הכלכלית של פירמת ראיית חשבון הבינ"ל ארנסט אנד יאנג (E&Y).

אחד מארבעת תאגידי ראיית החשבון הגדולים בעולם. איתי מתמחה באנליזת אשראי ,הערכות שווי חברות (due dilligens) מיזוגי חברות, dcf וביצוע מחקר כלכלי מקיף.

במסגרת תפקידיו השונים, היה שותף בעסקאות מיזוגי החברות מהגדולות במשק הישראלי.

צוות העובדים שלנו

עזרא מתתיהו

סמנכ’’ל החברה

פיני בן אהרון

מנהל תיקים וחדר מסחר

ארז גרין

מנהל תיקים

אבישי קס

מנהל תיקים

מורד אבידן

מנהל קשרי לקוחות

הורייזן בית השקעות

נשמח לעזור, לייעץ ולפתור את הבעיה | מלאו את הפרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם במהירות

אנחנו בהורייזן בית השקעות נתאים לך מתכנן פיננסי ונעזור לך בתכנון פיננסי לכל מטרה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם במהירות

    שיתופי פעולה עם הורייזן בית השקעות

    איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם ל
    מטכין נשואי מנורךגולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, ושבע